Game Dev Tycoon

1.3.9
oy
0

Kendi video oyunu şirketinizi yaratın ve onu zirveye taşıyın

223.7k

Bu uygulamayı oyla

Game Dev Tycoon Game Dev’deki hikâyeyi takip eden (iOS ve Android’de mevcut olan) oyuncuların kendilerinin video oyun geliştirme şirketlerini kurmalarına izin veren ve onu temelden başlatıp elektronik eğlence dünyasının en tepesine kadar götürdükleri bir strateji ve yönetim oyunudur.

Bunun için, serüvenimiz tam olarak avatar’ınızın evinin tabanında başlar. Buradan itibaren, ilk video oyunlarınızı geliştirebilir ve böylece başarılı olabilir ve diğer bir çok çalışanla birlikte çalışabileceğiniz bir ofise ulaşana kadar merdivenleri tırmanabilirsiniz.

Video oyununuzu yaratma zamanı geldiğinde, bir tarz ve bir de tema seçmelisiniz. Orta çağ zamanlarında kurgulanmış rol yapma oyunu veya fütürist ayarları ile spor oyunları gibi daha garip olan kombinasyonları yapmak gibi popüler kombinasyonlar arasından seçim yapabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın, gelişimler arasından seçebileceğiniz bir çok seçeneğiniz olacaktır.

Bir oyunu bitirdiğiniz zaman, her şey oyununuzun ne kadar iyi olduğuna bağlı olarak oyununuzu daha iyi veya daha kötü olarak puanlamayı seçebilecek eleştirmenlerin elinde olacaktır. Eleştirmenlerden gelen bu notlar kısmi olarak oyununuzun satış sayısını belirleyecektir. Ve tabi ki, daha fazla satış daha fazla para.

Game Dev Tycoon, ilk olarak bir çok referans, hata ve ipucu bulabilecek video oyunları dünyası aşıklarını hedef alan ve bunun için video oyunları bileşenleri ile çok içli dışlı olmayanların oyunun eğlence kısmını kaçırabilecekleri, bir strateji ve yönetim oyunudur.
Uptodown X